ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑ!

Παιδιά είμαστε της γης και του αστερόεντος ουρανού... Το μονοπάτι προς την αυτογνωσία!

Καλώς ήρθατε στη Σύγχρονη Ελληνική Αστρολογία! Ας ταξιδέψουμε όλοι μαζί στο μαγικό κόσμο των άστρων!!!

Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 33 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα 1, 2  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 07 Ιουν 2008 21:19 
Χωρίς σύνδεση
Αστέρι
Αστέρι
Άβαταρ μέλους

καλησπερα! μπορει καποιος σας παρακαλω να μου δωσει καποιες πληροφοριες για μια σχεση?? αν ειναι καρμικη εννοω. εγω πιστευω πως ειναι αλλα θα ηθελα κι αλλες πληροφοριες. εγω ειμαι στις 20.01.1981 05.15 το πρωι Λαρισα και αυτος 14.08.1966 05.40 με 05.45 το πρωι Αθήνα.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 08 Ιουν 2008 23:35 
Χωρίς σύνδεση
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Άβαταρ μέλους

mary*cap έγραψε:
καλησπερα! μπορει καποιος σας παρακαλω να μου δωσει καποιες πληροφοριες για μια σχεση?? αν ειναι καρμικη εννοω. εγω πιστευω πως ειναι αλλα θα ηθελα κι αλλες πληροφοριες. εγω ειμαι στις 20.01.1981 05.15 το πρωι Λαρισα και αυτος 14.08.1966 05.40 με 05.45 το πρωι Αθήνα.

Αγαπητή mary*cap

Από τη μελέτη της Συναστρίας σου με το άτομο αυτό προκύπτει ότι έχετε μία καρμική σχέση.

Είναι πιθανό να έχετε υπάρξει ζευγάρι, αδέλφια, φίλοι και συνεργάτες.

Φιλικά

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 09 Ιουν 2008 10:32 
Χωρίς σύνδεση
Αστέρι
Αστέρι
Άβαταρ μέλους

Μαρω μου σευχαριστω, μπορεις σε παρακαλω να μου πεις αν υπαρχει προοπτικη εξελιξης σαυτη τη σχεση?

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 10 Ιουν 2008 00:42 
Χωρίς σύνδεση
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Άβαταρ μέλους

mary*cap έγραψε:
Μαρω μου σευχαριστω, μπορεις σε παρακαλω να μου πεις αν υπαρχει προοπτικη εξελιξης σαυτη τη σχεση?

Αγαπητή mary*cap

Υπάρχει προοπτική εξέλιξης σε αυτη τη σχέση, ειδικά αν εκείνος προέρχεται από διάλυση μίας σοβαρής σχέσης.

Φιλικά

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 10 Ιουν 2008 12:46 
Χωρίς σύνδεση
Αστέρι
Αστέρι
Άβαταρ μέλους

φαινεται στο χαρτη του οτι ειχε σοβαρη σχεση??? γενικοτερα πως ειναι η συναστρια μας?

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 16 Ιουν 2008 22:00 
Χωρίς σύνδεση
Αστέρι
Αστέρι
Άβαταρ μέλους

δηλαδη αν εκεινος δεν προερχεται απο διαλυση σοβαρης σχεσης δεν υπαρχει προοπτικη?

οι καρμικες σχεσεις παντως γενικα θεωρουνται δυσκολες? οχι απαραιτητα ερωτικες βεβαια. ειναι σχεσεις που δυσκολα αποφευγεις?

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 16 Ιουν 2008 22:21 
Χωρίς σύνδεση
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Άβαταρ μέλους

mary*cap έγραψε:
φαινεται στο χαρτη του οτι ειχε σοβαρη σχεση??? γενικοτερα πως ειναι η συναστρια μας?

δηλαδη αν εκεινος δεν προερχεται απο διαλυση σοβαρης σχεσης δεν υπαρχει προοπτικη?

οι καρμικες σχεσεις παντως γενικα θεωρουνται δυσκολες? οχι απαραιτητα ερωτικες βεβαια. ειναι σχεσεις που δυσκολα αποφευγεις?

Στο χάρτη του φαίνεται πως ίσως στη ζωή του έχει κάνει λάθος επιλογές.

Υπάρχει προοπτική στη σχέση, από εκεί και πέρα είναι καθαρά στο χέρι σας!

Οι καρμικές σχέσεις, μπορεί να είναι εύκολες αλλά και δύσκολες, ανάλογα το παρελθόν των μελών! Μπορεί να υπάρχουν ανοιχτοί λογαριασμοί ή χρωστούμενα, μπορεί όμως, να προκύψουν και σχέσεις ευεργεσίας!

Φιλικά

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 16 Ιουν 2008 23:17 
Χωρίς σύνδεση
Αστέρι
Αστέρι
Άβαταρ μέλους

το γεγονος οτι ο ηλιος του ειναι στον 8ο μου οικο εκτος απο τα σεξουαλικα σημαινει οτι θα μεινει κρυφη αυτη η σχεση?

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 16 Ιουν 2008 23:30 
Χωρίς σύνδεση
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Άβαταρ μέλους

mary*cap έγραψε:
το γεγονος οτι ο ηλιος του ειναι στον 8ο μου οικο εκτος απο τα σεξουαλικα σημαινει οτι θα μεινει κρυφη αυτη η σχεση?

Η Σελήνη σου βρίσκεται στον Όγδοο Οίκο σου. Αυτό σημαίνει ότι κατά ένα ποσοστό είσαι και Σκορπιός.

Ο Ήλιος του στον Όγδοο Οίκο σου, τον κάνει και εκείνον μαζί σου Σκορπιό. Αυτό σημαίνει ότι υπάρχει μεταξύ σας μία καλή επαφή.

Ένα στοιχείο μόνο δε φθάνει για να σηματοδοτήσει μία κατάσταση. Μεγάλο ρόλο παίζουν και οι υπόλοιπες όψεις της Συναστρίας.

Φιλικά

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 28 Ιούλ 2008 20:50 
Χωρίς σύνδεση
Αστέρι
Αστέρι
Άβαταρ μέλους

Μαρω,

Μπορείς σε παρακαλώ να μου πεις καποια πραγματα για τις λαθος επιλογες του που μου εγραψες σε παλιοτερη απάντησή σου?

Εννοείς το γάμο του?? Ή και αλλες επιλογές του?

Σ' ευχαριστώ... :smt045

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 13 Αύγ 2008 00:04 
Χωρίς σύνδεση
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Άβαταρ μέλους

mary*cap έγραψε:
Μαρω,

Μπορείς σε παρακαλώ να μου πεις καποια πραγματα για τις λαθος επιλογες του που μου εγραψες σε παλιοτερη απάντησή σου?

Εννοείς το γάμο του?? Ή και αλλες επιλογές του?

Σ' ευχαριστώ... :smt045

Εννοώ... κυρίως το γάμο και τις προσωπικές του σχέσεις.

Πιστεύω, πάντως, ότι έχει κάνει λάθος επιλογές και σε άλλους τομείς.

Φιλικά

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 13 Αύγ 2008 18:53 
Χωρίς σύνδεση
Αστέρι
Αστέρι
Άβαταρ μέλους

Τι ακριβως εννοεις? Σε ποιους τομεις?
Ελπιζω να μην εννοεις εμενα σαν λαθος επιλογη :roll: ......

Θα ηθελα να μου πεις καποια πραγματα παντως για αυτον και το χαρτη του αν μπορουσες.

Σ' ευχαριστω!

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 08 Σεπ 2008 20:33 
Χωρίς σύνδεση
Νέο μέλος
Νέο μέλος
Άβαταρ μέλους

Θα ήθελα να ρωτήσω το εξής...
Όταν θέλουμε να δούμε κατα πόσο δύο άνθρωποι έχουν μεταξύ τους καρμικά θέματα κοιτάμε κυρίως τον Κρόνο και τους δεσμούς σελήνης ή μπορεί να "παίζουν" κι άλλοι πλανήτες, π.χ. Πλούτωνας? Και ποιες είναι οι τρανταχτές όψεις που θα πρέπει να προσέξουμε?
Ευχαριστώ!

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 17 Σεπ 2008 00:16 
Χωρίς σύνδεση
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Άβαταρ μέλους

melit έγραψε:
Θα ήθελα να ρωτήσω το εξής...
Όταν θέλουμε να δούμε κατα πόσο δύο άνθρωποι έχουν μεταξύ τους καρμικά θέματα κοιτάμε κυρίως τον Κρόνο και τους δεσμούς σελήνης ή μπορεί να "παίζουν" κι άλλοι πλανήτες, π.χ. Πλούτωνας? Και ποιες είναι οι τρανταχτές όψεις που θα πρέπει να προσέξουμε?
Ευχαριστώ!

Αγαπητή melit

Υπάρχουν πολλοί παράγοντες που σηματοδοτούν μία καρμική σχέση.

Οι βασικοί είναι οι στενές όψεις που σχηματίζονται με τους πλανήτες μας και τα καρμικά σημεία (π.χ. Κρόνος, Νότιος Δεσμός, κλήρος της τύχης, Ωροσκόπος κ.λ.π.).

Για τα καρμικά θέματα (καρμικούς λογαριασμούς, όπως τους αποκαλώ), κυρίως "υπεύθυνοι" είναι ο Πλούτωνας και ο Άρης. Επίσης, σε κάποιες περιπτώσεις και ο Ποσειδώνας, ειδικά όταν αυτοί αφορούν στενές όψεις.

Φιλικά

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 17 Σεπ 2008 11:13 
Χωρίς σύνδεση
Νέο μέλος
Νέο μέλος
Άβαταρ μέλους

Ευχαριστώ πολύ, κα Ιωαννίδου, για την απάντηση!

Δηλαδή, όταν εγώ έχω τον Κρόνο (12ος μου, 1ος του) μου σε αρκετά στενή σύνοδο με Ήλιο (1ος του), Ερμή (2ος του) ενός ατόμου και αντίθεση ακριβείας με το Βέρτεξ του (Ταύρος, 7ος) τι να υποθέσω?? Ο δικός του Κρόνος πάλι (1ος του, 12ος μου) σε εξάγωνο με Ερμή μου (10ος μου) και Δία μου (2ος μου) και τρίγωνο με το Βέρτεξ μου (8ος μου).... Ουφ! Πολύ πράγμα! Για μη μιλήσω για τον Πλούτωνα μου, δηλαδή, που είναι σε σύνοδο ακριβείας (0,07!!) με τη Σελήνη του (στο Σκορπιό, στον 1ο του και 12ο μου)! :shock: Νομίζω ότι σας τα έχω στείλει με pm τα στοιχεία οπότε αν μπορέσετε να ρίξετε μια ματιά και να μου εξηγήσετε μερικά πράγματα... Θα σας είμαι ευγνώμων!

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Θα ξαναβρεθουμε?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 27 Σεπ 2008 16:49 
Χωρίς σύνδεση
Νέο μέλος
Νέο μέλος
Άβαταρ μέλους

Καλησπερα! Θα ηθελα να ξερω αν ειναι δυνατον να υπαρχει καρμικη σχεση αναμεσα σε δυο ατομα. α) 6-3-1966 20 κ 40 Αθηνα β) 31-12-1976 8 με 9 το πρωι περιπου Αθηνα. Ευχαριστω!

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: νότιος δεσμός συντρόφου στον 12ο οίκο
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 12 Ιαν 2009 14:27 
Χωρίς σύνδεση
Νέο μέλος
Νέο μέλος

Καλημέρα και χρόνια πολλά

Ο νότιος δεσμός του συντρόφου μου (Αιγόκερος) είναι στον 12ο οίκο μου. Επιπλέον η σελήνη η αφροδίτη και ο κρόνος μου κάνουν τετράγωνα ακριβείας σχεδόν με τους δεσμούς του ενώ η αφροδίτη του κάνει σύνοδο με τον ΒΔ μου. Είναι καρμική αυτή η σχέση και τι είδους κάρμα έχει καλό ή κακό?

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Re: ΚΑΡΜΙΚΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 21 Σεπ 2009 03:37 
Χωρίς σύνδεση
Νέο μέλος
Νέο μέλος

Καλησπερα,θελω να ρωτησω σχετικα με τις καρμικες σχεσεις... αν με καποιον-α εχεις μια καρμικη σχεση αυτο σημαινει πως σχεδον σε ολη τη διαρκεια της ζωης σου θα μπλεκοντε οι δρομοι σας? Υποθετω πως αν εχεις με καποιον καρμα και χωρισεις δεν σταματαει εκει... η οχι?θα ηθελα να με ενημερωσετε πανω σε αυτο γιατι με ενδιαφερει πολυ! Ευχαριστω!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 21 Σεπ 2009 10:53 
Χωρίς σύνδεση
Νέο μέλος
Νέο μέλος

καλημερα σας

ειμαι νεα εδω, θα ηθελα ομως να μου πειτε τι γινεται μεταξυ καποιου (εμου δηλαδη) που εχει γεννηθει 03/03/1984 11.43 πμ
και καποιου 16/10/1982 10.20 πμ γιατι ταλαιπωρουμαστε πολύ καιρό τώρα.. σημερα χωριζουμε για μια ακομη φορα..

ευχαριστω πολύ

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 21 Σεπ 2009 10:56 
Χωρίς σύνδεση
Νέο μέλος
Νέο μέλος

συγγνωμη το δευτερο ατομο ειναι 16/11/1982

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 08 Οκτ 2009 08:55 
Χωρίς σύνδεση
Νέο μέλος
Νέο μέλος
Άβαταρ μέλους

Καλημέρα !

Μιας και είμαστε στο θέμα...
Εχω γεννηθεί 17.10.1980 (13.45 ωρα) και ενα αλλο άτομο που λαμβάνω πολύ περίεργα μηνύματα, ανεξήγητα, μαγνητικά είναι γεννημένο 27.04.1975 (10.30 ώρα).
Τι συμβαίνει ;; Ειναι η ιδέα μου ;;

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 26 Οκτ 2009 12:43 
Χωρίς σύνδεση
Νέο μέλος
Νέο μέλος

Έχω και εγώ μια απορία σχετικά με καρμικές σχέσεις.... Δεν ξέρω πολλά για το θέμα και μπορεί να είναι λίγο...χαζή :roll:
Λοιπόν, γίνεται ποτέ να υπάρχει καρμική σχέση ανάμεσα σε έναν άνθρωπο που έχει πεθάνει πολλά χρόνια πριν και σε έναν άνθρωπο που ζει τώρα; :oops: :oops: Το ρωτάω γιατί παρατηρώ πως κάποιες φορές μερικοί αισθάνονται μια "έλξη" για κάποια ιστορική προσωπικότητα που έζησε πολλά χρόνια πριν, σε άλλη χώρα κλπ

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 02 Δεκ 2009 18:28 
Χωρίς σύνδεση
Νέο μέλος
Νέο μέλος

Kalispera. Me to filo mou mas sindeoun polla karmika stoixeia, afou o kronos tou einai se sinodo me to boreio desmo moy. Episis o boreios desmo moy einai se sinodo me to notio desmo tou. H afroditi mou k o ilios mou kanoun exagono me ton krono tou kai h afroditi tou kanei tetragono me ton krono mou. O kronos tou kanei trigono me ton krono mou. Exei ton 7o oiko tou apo tiw teleutaies moires tis parthenou k ton zugo k exei s auton ourano k ploutona. O dikos mou kronos einai sto zugo k mpainei ston 7o oiko tou. Ti simainei auto gia endexomenh exelixh ths sxeshs? o gamos einai duskolos? k pos epireazei h torini dieleusi tou kronou apo to zugo?

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 17 Ιαν 2010 03:45 
Χωρίς σύνδεση
Νέο μέλος
Νέο μέλος

να μαι και πάλι αν μπορεις να μου πεις για τις παρακατω ημερομηνιες αν υπαρχει προοπτικη και αν ειναι για κατι προσωρινο, δεν ξερω τι υπολοιπα αφησαμε σε προηγουμενη ζωη αλλά στην παρουσα το μονο που δεν καναμε ειναι να τα λύσουμε μπερδεμα μεγαλο λοιπον΅
εγω 16/08/1984 θεσσαλονικη 22:30
αυτος 15/02/19820θεσσαλονικη 05:00

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 03 Απρ 2010 20:48 
Χωρίς σύνδεση
Νέο μέλος
Νέο μέλος

Καλησπέρα και χρόνια πολλα! :D
Θα ήθελα να μάθω αν είναι καρμική η σχέση μου με κάποιον που έχει γεννηθεί 23.50 στις 26/1/1989. Εγώ είμαι 21.15 στις 15/8/1988.
Έτσι όπως μπλέκονται οι ζωές από...πάντα είμαι σίγουρη πως κάτι παίζει.
Θέλω να ξέρω αν έχει μέλλον αύτη η ιστορία... και αν ποτέ θα καταφέρουμε να είμαστε μαζί.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων! :-)

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 12 Απρ 2010 14:52 
Χωρίς σύνδεση
Νέο μέλος
Νέο μέλος

θέλω και εγώ..
μου αρέσει 1παιδί αλλα δεν ξέρω τι γίνεται.. πολύ με παιδεύει...
εγώ είμαι 13/1/1989 ωρα 20:00 αθηνα και αυτός 25/9/1987 τριπολη (δεν ξερω ωρα).
θα γίνει κάτι με το παιδί?
έχουμε προοπτικές??
και αν όχι μήπως βλέπεις να βρίσκω επιτέλους το άλλο μισό?
γενικά πως τα βλέπεις τα πράγματα όχι μονο με το παιδί, αλλα και γενικά με τις σχέσεις μου??
μπορώ να κάνω κάτι για να σπρώξω την κατάσταση με αυτό το άτομο?

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 18 Ιουν 2010 22:00 
Χωρίς σύνδεση
Νέο μέλος
Νέο μέλος

καλησπέρα - έχω γεννηθεί 16/1/1967 17:15 Aθήνα κι εκείνος 5/3/1965 20:00 Kαρδίτσα - Καταλαβαίνω ότι η σχέση είναι καρμική αλλά αναρρωτιέμαι αν υπάρχουν προοπτικές εξέλιξης γιατί δεν ξέρω αν κι εκείνος νιώθει τα ίδια συναισθήματα με μένα - Ευχαριστώ

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 28 Ιούλ 2010 12:00 
Χωρίς σύνδεση
Νέο μέλος
Νέο μέλος

κυρια Ιωαννίδου θα ηθελα να σας ρωτησω αν υπαρχει εντονη καρμικη σχεση αναμεσα σε δυο ατομα, διοτι καρμικη σχεση ειμαι σιγουρη οτι υπαρχει απλα λογω των γεγονοτων πιστευω για καποιο λογο οτι ειναι αρκετα ισχυρη...
Εγω 05-08-1987 ωρα:19:13
Αυτός 15-02-1985 ωρα 12:15

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 10 Ιουν 2011 14:26 
Χωρίς σύνδεση
Νέο μέλος
Νέο μέλος
Άβαταρ μέλους

καλημέρα σας ήθελα κάποιες απαντήσεις αν μπορείτε
όταν ο β. δεσμός κάνει τρίγωνο αλλά και τετράγωνο με κρόνο τι σημαίνει;
όταν η Αφροδίτη κάνει ενάμιση τετράγωνο με κρόνο τι σημαίνει;
όταν ο Ήλιος κάνει ενάμιση τετράγωνο με κρόνο τι σημαίνει;
όταν ο Ποσειδώνας κάνει ενάμιση τετράγωνο με κρόνο τι σημαίνει;
όταν ο β. δεσμός κάνει σύνοδο αλλά και τρίγωνο με σελήνη τι σημαίνει;
όταν ο β. δεσμός κάνει τετράγωνο με σελήνη αλλά και τρίγωνο τι σημαίνει;
όταν ο β. δεσμός κάνει σύνοδο με δία, τρίγωνο με ποσειδώνα και αντίθεση με πλούτωνα τι σημαίνει;
όταν η αφροδίτη κάνει τετράγωνο αλλά με τον άρη του άλλου τι σημαίνει;
όπως όταν ο άρης κάνει αντίθεση αλλά και εξάγωνο με πλούτωνα του άλλου τι σημαίνει; γνωρίζω ότι είναι διπλότυπη όψη.
Επίσης, ήθελα να ρωτήσω:
είχα διαβάσει ότι όταν σε συναστρία κάνουν όψη ανάδρομοι πλανήτες του ενός και του άλλου υπάρχει ιδιαίτερη σημασία που πρέπει να τη λαμβάνουμε υπόψη
Ισχύει; π. χ. όταν ο δίας r κάνει τετράγωνο με την αφροδίτη r του άλλου; και τι μπορεί να σημαίνει;
συγνώμη αν σας κούρασα αλλά θέλω να μάθω και εγώ τι σημαίνουν αυτές οι όψεις σε κάποιες συναστρίες.
Ευχαριστώ πολύ.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 18 Ιουν 2011 18:16 
Χωρίς σύνδεση
Διάτων Αστέρας
Διάτων Αστέρας
Άβαταρ μέλους

Αγαπητοί φίλοι της ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ.

Η πλειοψηφία των σχέσεων που αναπτύσσουμε με ανθρώπους που συναντάμε στη ζωή μας, πρόκειται για καρμικές σχέσεις.

Πολλές φορές διαπιστώνουμε ότι υπάρχουν κάποια σημαντικά θέματα που μας απασχολούν σχετικά με τις σχέσεις μας.

Σας προτείνω να διαβάσετε για την SRT - ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΗΣ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗΣ που υπάρχει ως θέμα μέσα στο φόρουμ μας, στον ιστό ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΕΣ ΘΕΡΑΠΕΙΕΣ.

Πατήστε εδώ: topic724.html

Η θεραπεία αυτή, αναλαμβάνει ΚΑΙ τον καθαρισμό των σχέσεων από διάφορα καρμικά προγράμματα που μας ταλαιπωρούν, που τα οποία μοιάζουν να επαναλαμβάνονται δίχως τέλος, οδηγώντας μας σε αδιέξοδο σκέψεων, λύσεων, αποφάσεων.

Χρειάζεται να απελευθερωθείτε με τη βοήθεια αυτής της θεραπείας, από όλα αυτά τα προγράμματα-μαθήματα, που μπορούν και ήρθε η ώρα πλέον να κλείσουν.

Έπειτα, θα είσαστε έτοιμοι και ανάλαφροι, για να επισκεφθείτε τον Αστρολόγο σας. Ο Αστρολογικός σας Χάρτης θα σας βοηθήσει να μάθετε ποιές ευκαιρίες ευνοούν οι πλανήτες σας, ευνοϊκές λύσεις και δρόμους, και έτσι θα μπορείτε να πάρετε εσείς οι ίδιοι, τις καλύτερες αποφάσεις για εσάς.

Ο Σύμβουλος Θεραπείας SRT, μπορεί να μας "συμβουλεύσει" και να μας οδηγήσει σε μια αυτο-ίαση ψυχής. Σε μια νέα ζωή, με νέες ευκαιρίες για εμάς και στην εξομάλυνση των σχέσεών μας, με τα άτομα που μας ενδιαφέρουν.

Ο Αστρολόγος μας έπειτα, μπορεί να μας συμβουλεύσει και να μας δείξει τους καλύτερους και ευνοϊκότερους δρόμους για εμάς και τη σχέση μας, μέσα από τον Αστρολογικό μας Χάρτη.

Ο λόγος που προτείνω σε όλους πάντα, πρώτα να διαβάσουν για τη Θεραπεία SRT και έπειτα να επισκεφθούν τον Αστρολόγο τους, ο οποίος είναι πολύ σημαντικός για να μπορέσουμε να λάβουμε τις καλύτερες αποφάσεις για εμάς, περιγράφεται στο θέμα που έδωσα πιο επάνω topic724.html με τίτλο δημοσίευσης ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ SRT.

Φίλοι της ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ,
όπως βλέπετε υπάρχει τρόπος και λύση.
Σας ευχαριστούμε όσους μοιραστήκατε μαζί μας το πρόβλημα που σας απασχολεί.
Θα χαρούμε να βοηθήσουμε.

Θένια ΙΝΤΙΓΚΟ
Σύμβουλος Θεραπείας SRT

Εικόνα
Όταν έδειχνα σε κάποιους τα αστέρια, εκείνοι κοιτούσαν το δάχτυλό μου...

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 33 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα 1, 2  Επόμενο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: