ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑ!

Παιδιά είμαστε της γης και του αστερόεντος ουρανού... Το μονοπάτι προς την αυτογνωσία!

Καλώς ήρθατε στη Σύγχρονη Ελληνική Αστρολογία! Ας ταξιδέψουμε όλοι μαζί στο μαγικό κόσμο των άστρων!!!

Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 3 Δημοσιεύσεις ] 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΙΔΕΜΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΙΔΑΝΙΚΗ ΣΧΕΣΗ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 07 Ιουν 2014 11:51 
Χωρίς σύνδεση
Νέο μέλος
Νέο μέλος

Σας χαιρετίζω όλους,ειμαι νέος στον χώρο και βρίσκομαι εδώ αναζητώντας μιαν εξήγηση για κάτι που με προβληματίζει. Έχω γνωρίσει μια κοπέλα την οποία "κυνηγάω" από τις 15 Ιανουαρίου (το σημειώνω αυτο γιατί το ωροσκόπιο της ημέρας έλεγε ότι η σχέση δεν θα έχει διάρκεια)
Η σχέση μας δεν προχώρησε λοιπών σε τίποτα περισσότερο από μερικές αγκαλιές, και αν και δόθηκαν ευκαιριες να "ολοκληρωθεί" πάντα κάτι συνέβαινε.
Περνάμε διαρκώς σε φάσεις που πότε ερχόμαστε πιο κοντά και πότε απομακρυνομαστε,κυρίως λόγο των δικών της συναισθηματων και πεποιθήσεων αλλά καποιες φορές και εξαιτίας των δικών μου.
Έχουμε εκφράσει ανοιχτά ο ένας στον άλλον την επιθυμία μας και συνεννοούμαστε αρκετά καλα αν και έχουμε ένα πρόβλημα λεκτικής επικοινωνίας.

Η συναστρια μας οπού και να την εχω κοιτάξει είναι κοντά στο ιδανικό για μια σχέση ζωής.
Αναρωτιέμαι αν υπάρχει αστρολογικός λόγος που πρέπει να περάσω από την φωτιά για να ευοδωθεί αυτή η σχέση.
Εγώ ειμαι γεννημενος 1-4-69 στις 5:00 και η κοπέλα στης 9-12-82 μαλλον στις 10:00.

Σας ευχαριστώ

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Re: ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΙΔΕΜΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΙΔΑΝΙΚΗ ΣΧΕΣΗ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 25 Ιουν 2014 15:43 
Χωρίς σύνδεση
Επίτιμο μέλος
Επίτιμο μέλος
Άβαταρ μέλους

semoua έγραψε:
Σας χαιρετίζω όλους,ειμαι νέος στον χώρο και βρίσκομαι εδώ αναζητώντας μιαν εξήγηση για κάτι που με προβληματίζει. Έχω γνωρίσει μια κοπέλα την οποία "κυνηγάω" από τις 15 Ιανουαρίου (το σημειώνω αυτο γιατί το ωροσκόπιο της ημέρας έλεγε ότι η σχέση δεν θα έχει διάρκεια)
Η σχέση μας δεν προχώρησε λοιπών σε τίποτα περισσότερο από μερικές αγκαλιές, και αν και δόθηκαν ευκαιριες να "ολοκληρωθεί" πάντα κάτι συνέβαινε.
Περνάμε διαρκώς σε φάσεις που πότε ερχόμαστε πιο κοντά και πότε απομακρυνομαστε,κυρίως λόγο των δικών της συναισθηματων και πεποιθήσεων αλλά καποιες φορές και εξαιτίας των δικών μου.
Έχουμε εκφράσει ανοιχτά ο ένας στον άλλον την επιθυμία μας και συνεννοούμαστε αρκετά καλα αν και έχουμε ένα πρόβλημα λεκτικής επικοινωνίας.

Η συναστρια μας οπού και να την εχω κοιτάξει είναι κοντά στο ιδανικό για μια σχέση ζωής.
Αναρωτιέμαι αν υπάρχει αστρολογικός λόγος που πρέπει να περάσω από την φωτιά για να ευοδωθεί αυτή η σχέση.
Εγώ ειμαι γεννημενος 1-4-69 στις 5:00 και η κοπέλα στης 9-12-82 μαλλον στις 10:00.

Σας ευχαριστώ

Αγαπητέ φίλε, με τη Σελήνη σου στην Παρθένο σε τετράγωνο με τον Ήλιο της κοπέλας στον Τοξότη, με τον Πλούτωνα σου σε τετράγωνο με την Αφροδίτη της κοπέλας στον Τοξότη και με τον Άρη σου πάνω στον Ήλιο της δεν θα χαρακτήριζα ακριβώς ιδανική τη σχέση σας. Κάπου σε αισθάνεται να μην είσαι αρκετά κοντά της ενεργειακά (δεν εννοώ σεξουαλικά) και ενδεχομένως σε βλέπει και πολύ βιαστικό και πιεστικό απέναντι της....

Το E-mail του συγγραφέα: thomas_gazis@yahoo.gr

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Re: ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΙΔΕΜΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΙΔΑΝΙΚΗ ΣΧΕΣΗ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 26 Ιουν 2014 10:41 
Χωρίς σύνδεση
Νέο μέλος
Νέο μέλος

Σας ευχαριστω πολύ, έτσι είναι ναι...

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά